Šiandien paskelbta: 6Viso skelbimų: 4250Šiandien yra liepos 8 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas ŠilutėsSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook Prisijungti su Google+

Naujos funkcijos - skelbimų automatinis atnaujinimas

Nuolat iš Jūsų gauname pastebėjimų, pageidavimų bei įžvalgų kurios kyla naudojantis "Šilutės skelbimais". Visos Jūsų mintys nelieka nepastebėtos ir ilgainiui vienokia ar kitokia forma įgyvendinamos. Tad norime pristatyti Jums naujas www.silutesskelbimai.lt funkcijas ir informuoti kaip jos vekia.

Grupinis skelbimų atnaujinimas, ištrynimas

Susilaukėme ne vieno prašymo dėl galimybės atnaujinti vienu metu daugiau nei vieną skelbimą. Tačiau šios funkcijos negalėjome diegti kol nebuvo įvesti skelbimų talpinimo planai, kadangi pasitaiko atvejų kai vienas vartotojas turi daugiau nei 100 skelbimų. Įsivaizduokime kas būtų jei šis vartotojas vienu pelytės paspaudimu galėtų atnaujinti visus 100 skelbimų? Dabar kai nemokamai galima vienu metu turėti tik 15 skelbimų padarėme galimybė varnele pažymėtus skelbimus atnaujinti arba ištrinti vieno mygtuko paspaudimu.

 

 

Automatinis skelbimų atnaujinimas

Viena iš problemų apie kurias dažnai girdime iš Jūsų - reikia kasdien prisijungti prie svetainės, kad atnaujinti skelbimus, nes kitaip skelbimas paskęsta kitų skelbimų jūroje. Pristatome šios problemos sprendimo būdą - automatinis skelbimų atnaujinimas. Šios funkcijos dėka Jūsų skelbimas bus automatiškai atnaujinimas pageidaujamos dienomis, pageidaujamu laiku. Taip skelbimas iškils į skelbimų sąrašo viršų ir prasitęs jo galiojimas. Kadangi ši paslauga yra daugiau skirta verslo klientams - ji yra mokama. Vieno skelbimo automatinio atnaujinimo vienas kartas kainuoja 0,30 €. Užsakant šią paslaugą kalendoriuje galima pažymėti neribotą kiekį dienų (nors ir visus metus), taip pat varnele galite pažymėti skelbimus kuriems norite užsakyti šią automatinio atnaujinimo paslaugą.

 

Ačiū, kad esate su mumis!
Šilutės skelbimai administracija