Šiandien paskelbta: 3Viso skelbimų: 4251Šiandien yra liepos 8 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas ŠilutėsSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook Prisijungti su Google+

Portalas Silutesskelbimai.lt tapo aršios konkurencijos auka

Tik iš šono gali pasirodyti, kad mažuosiuose Lietuvos miestuose gyvenimas teka lėtesne ir ramesne vaga. Pasirodo nedideliuose miestuose vyrauja agresyvi konkurencija net tarp vietinių interneto portalų. Viena iš tokios aršios ir ne visada sąžiningos konkurencijos aukų š.m. rugsėjo 29-osios  dienos vėlyvą vakarą tapo Šilutes miesto interneto skelbimų portalas - Silutesskelbimai.lt. Šis UAB „Infoface“ valdomas interneto portalas yra savo srities lyderis Šilutės apskrityje. Dėl to įsilaužti ir sugadinti portalo Silutesskelbimai.lt sistemą jau ne kartą bandė savanaudiškų kėslų turintys konkurentai, bet lygi šiol jiems to padaryti nepavykdavo.

“Interneto portalas Silutesskelbimai.lt naudoja galingą apsaugos sitemą, tačiau labai norint ir atkakliai siekant prasibrauti galima net ir pro patvariausią apsaugą, - komentuoja portalo administratorius Rolandas Dirgėla. – Įsilaužimai į įvairius interneto portalus – ne naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tad mes nepuolėme į paniką, o nedelsiant ėmėmės savo duomenų bazės  atstatymo bei apaugos stiprinimo darbų. Dabar portalas vėl veikia ir ateityje veiks tik dar geriau. O tai, jog mus taip stipriai atakuoja, parodo, jog esame galingi bei svarbūs,” -  šypsosi R. Dirgėla.

Vis tik po įsilaužimo portalui Silutesskelbimai.lt nepavyko atkurti skelbimų, bei registruotų vartotojų duomenų bazės, sukauptos nuo š.m. rugpjūčio 19 dienos. Todėl portalo savininkai atsiprašo vartotojų bei prašo esant galimybei atnaujinti savo galiojančius skelbimus ir pašalinti negaliojančius.