Šiandien paskelbta: 365Viso skelbimų: 4101Šiandien yra lapkričio 26 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas ŠilutėsSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook Prisijungti su Google+

Ilgai laukti sistemos atnaujinimai!

Norime padėkoti visiems Šilutėsskelbimai.lt lankytojams, naudotojams už lojalumą, aktyvumą, bei už tai, kad nepamirštate mūsų! Atsidėkodami paruošėme keletą sistemos atnaujinimų, kurie kaip manome palengvins, bei padarys patogesnį naudojąsi šia nemokamų skelbimų talpinimo sistema.

Įsiminti skelbimai
Tai jau bene prieš metus laiko pradėta kurti funkcija, kurios pagalba visi registruoti Šilutėsskelbimai.lt vartotojai gali pasižymėti visus juos dominančius skelbimus. Pažymėjus skelbimą jis išsaugomas "vartotojų aplinkoje", kur bet kada (skelbimo galiojimo periode) spustelėjus ant nuorodos "Įsiminti skelbimai" galėsite peržiūrėti skelbimo turinį.

Vartotojų aplinkos pasikeitimai
Registruoti vartotojai kurie šia skelbimų sistema naudojasi jau nebe pirmą dieną iškart pastebės pasikeitusį "Mano skelbimai" puslapį. Atsisakėme dešinėj pusėj iki šiol rodyto reklamos bloko, ko pasėkoje galėjome paplatinti kiekvieno skelbimo informacinį bloką. Nuo šiol skelbimo valdymo galimybėse atsirado nuoroda "Skelbimo komentarai", nes pastebėjome, jog daugelis vartotojų nežino kaip rasti komentarų tvarkymo puslapį. Taip pat dešinėje pusėje pridėti du informaciniai blokeliai tai "Statistika" ir "Parduok greičiau". Blokelyje "Statistika" patekiama konkretaus Jūsų skelbimo statistika, ką kiekvienas laukelis (Parodytas/Peržiūrėtas/Populiarumas) reiškia Jūs galite sužinoti užvedę pelytės kursorių ant skaičių pateiktų prie šių pavadinimų ties konkrečiu skelbimu. Verta pažymėti tai, kad užvedus pelytę ant statistikos blokelyje užvedus pelytės kursorių ant skelbimo populiarumą nurodančio skaičiaus Jums bus parodytas šiuo metu sistemoje patalpintų vidutinį populiariumą. Taip Jūs galėsite spręsti ar verta patobulinti skelbimo turinį ar užsakyti mokamas paslaugas siekiant padidinti skelbimo populiarumą. Blokelyje "Parduok greičiau" rasite tris mūsų šiuo metu siūlomas mokamas skelbimų populiarinimo paslaugas "Paryškinti", "Iškelti" ir "VIP skelbimas". Apie kiekvieną paslaugą galite sužinoti "Vartotojų aplinkoje" ties bet kuriuo skelbimu spustelėję atitinkamą nuorodą.

VIP skelbimas
Kaip jau minėjome "Vartotojų aplinkoje" nuo šiol rasite ir nuorodą "VIP skelbimas". Tai visiškai nauja paslauga Šilutėsskelbimai.lt sistemoje kurios pagalba galite padidinti skelbimo populiariumą (peržiūrimumą) ir taip prekę/paslaugą parduosite greičiau. Užsakius "VIP skelbimo" paslaugą Jūsų skelbimas visą užsakytą periodą bus rodomas tituliniame puslapyje, puslapyje "Naujausi skelbimai", bei "Populiariausi skelbimai", bei skelbime nurodytoje kategorijoje. Ir tai dar ne viskas! Skelbimas rodomas gelsvame fone, bei pažymėtas VIP ženkleliu, o tai dar padidina tikimybę būti pastebėtam. 1 dienai ši paslauga kainuoja 10 Lt, tačiau užsakant ilgesniam periodui vidutinė dienos kaina mažėja iki 5 Lt/d.

Nuotraukų pozicijų keitimas
Stebint sistemos darbą esame pastebėję, jog pasitaiko vartotojų kurie po keletą kartų skelbimui patalpina, ištrina ir vėl talpina nuotraukas. Tad susimąstėme, kad pribrendo laikas padaryti skelbimo nuotraukų eiliškumo keitimo funkciją. Nuotraukų pozicijų keitimas visiškai paprastas - nuotraukų tvarkymo puslapyje (kuriame iki šiol įkeldavote, bei ištrindavote nuotraukas) tiesiog paspaudžiate ant nuotraukos kurios poziciją norite pakeisti ir neatleisdami pelytės velkate į tą vietą į kurią norite perkelti konkrečią nuotrauką.

Redaguoti skelbimą nuoroda skelbime
Pristatome paprastą, tačiau Jūsų laiką taupantį atnaujinimą - nuo šiol visuose savo skelbimuose (kai Šilutėsskelbimai.lt sistemoje naršote prisijungę) rasite nuorodą "Redaguoti skelbimą". Šios nuorodos pagalba akimirksniu pateksite į skelbimo redagavimo langą ir Jums nebereikės pereidinėti į "Vartotojų aplinką". Beja, manome, kad Jūs jau žinote, kad savo skelbimo komentarus galite ištrinti tiesiai iš skelbimo - trynimo ženkliukas atsiranda užvedus pelytės kursorių ant konkretaus skelbimo.

Ir pabaigai...
Jei Jums atrodo, kad svetainė tapo platesnė - galime pagirti už pastabumą :) dar pakeitėme ir puslapiavimo nuorodas (skaičiukus perjunginėjančius skelbimų puslapius) nes po truputį bręsta poreikis atnaujinti Šilutėsskelbimai.lt dizainą, tačiau mes priešingai nei dideli portalai nenorime įvaryti šoko savo lankytojams, tad dizainą keisime palaipsniui ir manome, kad dėl dizaino keitimo nepatirsite jokio diskomforto.


Ačiū, kad esate su mumis! Jūs mūsų varomoji jėga!Su pagarba,
Šilutėsskelbimai.lt administracija