Į viršų
Šiandien paskelbta: 786Viso skelbimų: 7147Šiandien yra kovo 27 d.

Naujienos

Ilgai laukti sistemos atnaujinimai!
2014-01-19
Norime padėkoti visiems Šilutėsskelbimai.lt lankytojams, naudotojams už lojalumą, aktyvumą, bei už tai, kad nepamirštate mūsų! Atsidėkodami paruošėme keletą sistemos atnaujinimų, kurie kaip manome palengvins, bei padarys patogesn... Skaityti plačiau »
Lapkričio mėn. sistemos atnaujinimai
2012-11-26
Skubame pranešti, bei tuo pačiu pasidžiaugti, jog ŠilutėsSkelbimai.lt buvo papildyti dar keliomis naujomis funkcijomis: Prisijungimas per Facebook. Nuo šiol ŠilutėsSkelbimai.lt sistemoje registruotis nebūtina, jeigu... Skaityti plačiau »
Informacija apie skelbimų kategorijų atnaujinimą
2011-11-06
Sparčiai augant portalo ŠilutėsSkelbimai.lt lankomumui siekdami didesnio patogumo vartotojams nusprendėme atlikti keletą skelbimų kategorijų pakeitimų: Nepopuliarias skelbimų kategorijas "Knygos, muzika, filmai" ... Skaityti plačiau »
Portalas Silutesskelbimai.lt tapo aršios konkurencijos auka
2011-09-30
Tik iš šono gali pasirodyti, kad mažuosiuose Lietuvos miestuose gyvenimas teka lėtesne ir ramesne vaga. Pasirodo nedideliuose miestuose vyrauja agresyvi konkurencija net tarp vietinių interneto portalų. Viena iš tokios arš... Skaityti plačiau »
Naujos galimybės - skelbimo komentarų redagavimas/išjungimas
2011-05-25
Vis dažniau susilaukiame pasipiktinusių ŠilutėsSkelbimai.lt lankytojų laiškų dėl skelbimų komentarų. Neretai pasitaiko komentarų visai nesusijusių su skelbimu, taip pat pasitaiko komentarų kurių tikslas įžeisti arba sumenkinti skel... Skaityti plačiau »